5 דברים שכדאי לדעת על התחדשות עירונית

תחום ההתחדשות העירונית נחשב לחדש יחסית בארץ. מדובר באמצעי יעיל לשיפור פיזי וחזותי של שכונות ותיקות ברחבי הערים, שמשפר את איכות חייהם של הדיירים הגרים בבניין. התחום הולך ומתפתח בשל יוקר המחיה, המחסור בשטחים לבנייה בערים והרצון של הרשויות המקומיות לשפר את חזות העיר. צוות המומחים של חברת סיטיאל השקעות בע”מ, המתמחה ביזמות נדל”ן ומתמחה בפרויקטים של תמ”א 38 כולל ‘פינוי ובינוי’, מציג 5 דברים שכדאי לדעת על התחדשות עירונית.

מהו תהליך התחדשות עירונית?

תהליך התחדשות עירונית נועד לנצל את הקרקע באופן מיטבי, לחדש תשתיות עירוניות ולשפר את חזות העיר. שכונות רבות בארץ הוזנחו, ויש בהן מבנים רעועים ומסוכנים לדיירים. כמו כן, רוב המבנים בשכונות הוותיקות אינם עמידים בפני רעידות אדמה. בעזרת פרויקט התחדשות עירונית משפרים את המצב וגם מרחיבים את היצע הדירות למכירה.

מהי החשיבות של הפרויקטים האלה?

פרויקט התחדשות עירונית משפר את חזות העיר, ומסייע לדיירים במקום ליהנות מנכס משופץ וגדול יותר או מדירה חדשה בפרויקט ‘פינוי בינוי’. ערך הנכסים בפרויקטים עולה והדיירים זוכים לאיכות חיים גבוהה יותר ולעלייה משמעותית בשווי הדירה שלהם ללא כל הוצאה כספית.

מהן זכויות הדיירים בפרויקט התחדשות עירונית?

דיירים שמפונים במסגרת פרויקט ‘פינוי בינוי’ מקבלים לרוב דירה חדשה בבניין החדש שיוקם על הקרקע. בפרויקט תמ”א 38 הדיירים זוכים לתוספת לדירתם של ממ”ד, מרפסת שמש, תשתיות חדשות, מעלית בבניין, לובי חדש ולעתים גם לחנייה ומחסן.

כיצד לבחור חברה מקצועית ומנוסה בהתחדשות עירונית?

חשוב לבחור חברה מקצועית כמו סיטיאל השקעות בע”מ המתמחה בפרויקטים של התחדשות עירונית. ניסיון מקצועי בתחום מסייע לדיירים לממש את מלוא הזכויות שלהם וליהנות מליווי מקצועי לאורך כל הדרך וממפרט טכני גבוה.

מדוע כדאי לקנות דירה בפרויקט התחדשות עירונית?

רכישת דירה חדשה בפרויקט התחדשות עירונית מחברת סיטיאל השקעות מבטיחה לכם תמורה מלאה לכסף, מפרט טכני מעולה, השקעה נבונה, תשתיות חדשות בבניין, מיקום מרכזי ויתרונות נוספים רבים.